Urlopia.pl

                          

Ten Serwis turystyczny

odwiedziło już 8344988 osób...
Witamy kolejnego gościa!

Złoty Łan

Miasto: Lądek Zdrój
Numer oferty: 1677

     

Informacje o obiekcie

Typ obiektu:
Dom wypoczynkowy
Cena:
od 51 zł do 91 zł
Adres:
Lądek Zdrój
Region:
Dolny Śląsk
Województwo:
Dolnośląskie
Telefon:
71 3397137, 728 490 948  W razie kontaktu z ośrodkiem powołaj się na serwis Urlopia.pl
Fax:
71 3628611 
Strona www:
http://www.patrona.com.pl 
Gadu-Gadu:
 
Wypozażenie pokoi:
Na terenie obiektu:
W pobliżu obiektu:

Opis obiektu

Ośrodek rehabilitacyjny położony jest na stoku wzgórza, u brzegu lasu ok. 500m od centrum zabytkowego uzdrowiska, jednego z najpiękniejszych w Polsce, leżącego pośród gór, lasów, pełnego pięknej architektury. Do Państwa dyspozycji oddajemy: jadalnię, kawiarnię, drink bar, salę TV, salę gier, salę gimnastyczną, salę konferencyjną, taras spacerowy, miejsce na grilla/ognisko.
Ośrodek prowadzi turnusy rehabilitacyjne dla osób z następującymi schorzeniami: dysfunkcją narządów ruchu, z wyłączeniem osób poruszających się na wózkach inwalidzkich, dysfunkcjami narządu słuchu, narządu wzroku, schorzeniami układu krążenia, układu oddechowego, padaczką, cukrzycą, chorobami wymagającymi diet eliminacyjnych, schorzeniami neurologicznymi, upośledzeniem umysłowym, chorobą psychiczną.

Lądek Zdrój, liczący ok. 6 tys mieszkańców, jest jednym z najstarszych uzdrowisk w Polsce. W Lądku znajduje się aż 7 źródeł, obfitujących w radoczynne cieplice siarczkowe i fluorkowe, które świetnie nadają się do leczenia chorób reumatycznych i neurologicznych, ale także i innych schorzeń. Przede wszystkim warto zwiedzić zabytkowe centrum zdrojowe i zażyć kąpieli w XIX-wiecznej wannie lub w basenie, w XvII wiecznym budynku z wodami termalnymi – Wojciech – barokowym w stylu willi palladiańskiej. Do atrakcji Lądka możemy również zaliczyć Muzeum Czasu i Niezwykłości oraz słynne Arboretum, czyli ogród drzew i krzewów egzotycznych, w którym można zobaczyć 250 gatunków tych roślin z całego świata.
Do atrakcji Kotliny Kłodzkiej należą między innymi – Jaskinia Niedźwiedzia, trasy wycieczkowe na Śnieżnik, uzdrowisko Jesenik w Czechach, łaźnie Preissnitza i piękny letni zamek biskupów wrocławskich w Javorniku, Twierdza Kłodzka, kopalnia złota w Złotym Stoku.
W CENIE POBYTU
Zakwaterowanie: 14 Noclegów w pokojach 2,3,4-os. z łazienkami, czajnikiem bezprzewodowym na korytarzach. Możliwość rezerwacji apartamentu: sypialnia + pokój dzienny za dodatkową opłatą - informacja w biurze. Nie ma możliwości przyjazdu dzień wcześniej.
Wyżywienie: 3 posiłki dziennie - od obiadu w dniu przyjazdu do śniadania w dniu wyjazdu.
Zabiegi rehabilitacyjne: 2 dziennie przez 10 dni (dni robocze), wg zaleceń lekarza: Światłolecznictwo, Hydroterapia, Kinezyterapia, Masaże lecznicze, relaksacyjne, fotel masujący, Fizykoterapia, Inhalacje indywidualne, Termokompresy, Elektroterapia.
Opieka medyczna: Badanie lekarskie - początkowe i końcowe. Interwencyjna opieka medyczna.
Zajęcia kulturalno-rekreacyjne: 1 wycieczka autokarowa do Kłodzka*, wycieczka po Lądku Zdroju z przewodnikiem*, ognisko z kiełbaskami, 2 wieczorki taneczne - na rozpoczęcie i zakończenie turnusu.
Transport: Od lub do stacji PKP Kłodzko (dla grup zorganizowanych, min. 20 osób), dla osób indywidualnych odbiór ze stacji PKS Lądek Zdrój.
Atrakcje dodatkowo płatne**: Kłodzko - twierdza, podziemia, starówka , Góry Stołowe - labirynty skalne , Sztolnie i tajne niemieckie fabryki Gór Sowich, Śnieżnik - malowniczy najwyższy szczyt Kotliny Kłodzkiej, Jaskinia Niedźwiedzia, Praga, Jaskinie Moravskiego Krasu - przejażdżka łodziami pod ziemią, WIEDEŃ - 2 dni z 1 noclegiem i wiele, wiele innych.
(*) - bilety wstępu do obiektów zwiedzanych pokrywają uczestnicy turnusu.
(**) - ceny wycieczek podano w przybliżeniu, mogą one ulec zmianie w zależności od zmian cennika wykonawcy usługi (PTTK Lądek Zdrój).

TERMINY I CENY
Sezon niski: 01.03-07.06, 13.09-17.12
720-1020, zł/uczestnik w pok. 3,4-os.
800-1180, zł/uczestnik w pok.2-os.
Sezon wysoki: 08.06-09.09
980-1120, zł/uczestnik w pok. 3,4-os.
1110-1280, zł/uczestnik w pok. 2-os.
Turnus Wielkanocny 31.03-14.04
820, zł/uczestnik w pok. 3,4-os.
870, zł/uczestnik w pok. 2-os.
Turnus Świąteczno-Noworoczny 21.12.10-04.01.11
1290, zł/ucz w pok. 3,4-os.
1390, zł/ucz w pok. 2-os.

Oferta była oglądana 13008 razy
dodaj do schowka poleć znajomym drukuj ofertę

Wstępna rezerwacja Wyślij zapytanie o wolne miejsca

* Pola obowi±zkowe do wypełnienia

Jeżeli jesteś właścicielem obiektu turystycznego: hotel, pensjonat, pokoje gościnne, agroturystyka lub inny - też możesz uruchomić taką prezentację w Urlopia.pl!
To mniej niż 25 groszy dziennie!
Nie czekaj - dodaj obiekt do Katalogu Urlopia.pl© Copyright 2005-2016, Urlopia.pl